logo
chat

Chat
Online

chat

Inquiry

chat

Email

chat
Home > Children painting doctors in protective clothing

Children painting doctors in protective clothing

Shanghai Sunland Industrial Co., Ltd is the top manufacturer of Personal Protect Equipment in China, with 20 years’experience. We are the Chinese government appointed manufacturer for government power,personal protection equipment , medical instruments,construction industry, etc. All the products get the CE, ANSI and related Industry Certificates. All our safety helmets use the top-quality raw material without any recycling material.

Why choose us

Solutions to meet different needs

Solutions to meet different needs

We provide exclusive customization of the products logo, using advanced printing technology and technology, not suitable for fading, solid and firm, scratch-proof and anti-smashing, and suitable for various scenes such as construction, mining, warehouse, inspection, etc. Our goal is to satisfy your needs. Demand, do your best.

Highly specialized team and products

Highly specialized team and products

Professional team work and production line which can make nice quality in short time.

We trade with an open mind

We trade with an open mind

We abide by the privacy policy and human rights, follow the business order, do our utmost to provide you with a fair and secure trading environment, and look forward to your customers coming to cooperate with us, openly mind and trade with customers, promote common development, and work together for a win-win situation.

24 / 7 guaranteed service

24 / 7 guaranteed service

The professional team provides 24 * 7 after-sales service for you, which can help you solve any problems

Certificate of honor


CONTACT USCustomer satisfaction is our first goal!

Consultation hotline:0086-15900663312

Address:No. 3888, Hutai Road, Baoshan District, Shanghai, China

Children painting doctors in protective clothing

Maske per fytyre me veze | Bukuria dhe shendeti | Keshilla ...

Maske per fytyre me veze | Bukuria dhe shendeti | Keshilla ...

Maske per fytyre, me veze. ,Maske per fytyre, me veze. Bukuria 04/05/2016 0. Kete radhe to shohim si te pergatisim ,maske per fytyre, me veze. Kjo ,maske, ben ,fytyren, me te bukur dhe rinore sidomos ,per, sezonin e beharit ne te ciline lekura duket e thate dhe e prishur nga dielli. ,Per, kete ,maske, ju duhen:

Get Price
Pesë maska me kos për një fytyrë perfekte

Pesë maska me kos për një fytyrë perfekte

Pesë ,maska, me kos për një fytyrë perfekte 11/09/2018 - 13:35 Pa i hequr meritën produkteve të kozmetikës që marrim në parfumeri, mund të ndihmojmë lëkurën tonë edhe me produktet e bëra vetë me përbërës të thjeshtë dhe me kosto minimale.

Get Price
Aloe Vera 3 receta maskash për të gjitha llojet e fytyrës ...

Aloe Vera 3 receta maskash për të gjitha llojet e fytyrës ...

Maska, e mëposhtmë do t’ju ndihmojë të zbehni njollat kafe derisa të zhduken plotësisht. Në një enë vazo të vogël qelqi shtoni lëngun e dy limonëve të freskët dhe 2 lugë gjelle Aloe vera. Përziejini me lugë derisa të lidhen përbërësit.

Get Price
Maska me mjaltë për fytyrë perfekte – idituri.com

Maska me mjaltë për fytyrë perfekte – idituri.com

Fytyra është pjesa më dukshme e jona. Është ajo që na prezanton me të tjerët dhe për këtë arsye duhet që të jemi gjithmonë në pamjen tonë më të mirë. Por shpesh fytyra mund të ketë shumë probleme që vijnë nga yndyra e tepërt apo nga plurat që gjejmë

Get Price
Buffalo Face Masks | Redbubble

Buffalo Face Masks | Redbubble

Wear a ,mask,, wash your hands, stay safe. Shop unique Buffalo ,face masks, designed and sold by independent artists. Get up to 20% off.

Get Price
Maske me argjil per fytyre | Bukuria dhe shendeti ...

Maske me argjil per fytyre | Bukuria dhe shendeti ...

Per, te gjithe ata persona qe kane nje lekure normale mjafton qe ti shtoni maskes baze 1-3 pika viji lavandoje, e aplikoni ne te gjithe ,fytyren,, e lini te veproje ,per, 5 minuta dhe e shplani ,fytyren, me uje te vaket. – ,Maske, me argjile ,per, lekure me yndyrne/ me akne. I shtoni maskes baze 1 luge gjelle leng limoni te fresket, trazoni mire me luge ...

Get Price
3 recetat perfekte për maska fytyre në shtëpi; përgatiten ...

3 recetat perfekte për maska fytyre në shtëpi; përgatiten ...

Kujdesi ,per fytyren, 24 Mars 2020. 3 recetat perfekte për ,maska fytyre, në shtëpi; përgatiten lehtësisht dhe ju relaksojnë . Kujdesi ,per fytyren, . Në këto ditë është e …

Get Price
4 Maska për fytyrën për Eleminimin e Puçrrave dhe shënjave ...

4 Maska për fytyrën për Eleminimin e Puçrrave dhe shënjave ...

Maske, për heqjen puçrrave me domate, sheqer dhe limon. Kjo ,maske, eshte shume agresive, keshtu qe perdorimi duhet te jete i moderuar sidomos ,per, lekurat e ndjeshme. Ne nje mikser grini domaten te ciles i kemi hequr lekuren, hedhim disa luge te vogla heqer dhe i shtrydhin gjysem limoni. E aplikojme ne ,fytyre, dhe e mbajme ashtu ,per, rreth 20 minuta.

Get Price
Custom Face Masks - From 1 - 1000 Pieces | Dads Printing

Custom Face Masks - From 1 - 1000 Pieces | Dads Printing

Let's Get Started! We offer Custom Hand-made ,Face Masks,. We at Dad's Printing have developed a selection of Custom ,Masks, which allow for completely custom prints as well as the utility of a standard ,face, cover.What size do you offer? We offer an adult, youth and

Get Price
9 maska për fytyrën dhe për të gjitha llojet e lëkurave ...

9 maska për fytyrën dhe për të gjitha llojet e lëkurave ...

maska per fytyren, me te bardhin e vezes dhe kosModelja Shalom Harlou e quan këtë maskë të përgatitur në shtëpi, me vetëm 2 përbërës, “hidratuese dhe zbutëse.” RECETA. Përbërësit: 2 të bardha veze. 2 lugë gjelle kos. Udhëzime: Ndani të bardhat e vezëve nga të verdhat e vezëve dhe vendosini ato në një tas.

Get Price
Pesë maska me kos për një fytyrë perfekte

Pesë maska me kos për një fytyrë perfekte

Pesë ,maska, me kos për një fytyrë perfekte 11/09/2018 - 13:35 Pa i hequr meritën produkteve të kozmetikës që marrim në parfumeri, mund të ndihmojmë lëkurën tonë edhe me produktet e bëra vetë me përbërës të thjeshtë dhe me kosto minimale.

Get Price
MASKA NË KUSHTE SHTËPIE PËR ZBARDHJE FYTYRE …

MASKA NË KUSHTE SHTËPIE PËR ZBARDHJE FYTYRE …

maska, ÇudibËrËse qË ushqen dhe rigjeneron flokËt nË thellËsi, (ekskluzive) PEELING SPECIAL PËR LËKURA TË YNDYRSHME DHE ME PUÇRRA, (EKSKLUZIVE) MËNYRA EFIKASE PËR ZHDUKJEN E RRUDHAVE, (EKSKLUZIVE)

Get Price
Maske per fytyre me veze | Bukuria dhe shendeti | Keshilla ...

Maske per fytyre me veze | Bukuria dhe shendeti | Keshilla ...

Maske per fytyre, me veze. ,Maske per fytyre, me veze. Bukuria 04/05/2016 0. Kete radhe to shohim si te pergatisim ,maske per fytyre, me veze. Kjo ,maske, ben ,fytyren, me te bukur dhe rinore sidomos ,per, sezonin e beharit ne te ciline lekura duket e thate dhe e prishur nga dielli. ,Per, kete ,maske, ju duhen:

Get Price
Maskë me avokado për fytyrë perfekte dhe pa rrudha ...

Maskë me avokado për fytyrë perfekte dhe pa rrudha ...

Kujdesi ,per fytyren, Një fytyrë e shëndetshme, pa qeska poshtë syve dhe mbi të gjitha pa rrudha është ajo që do të donte çdo femër pas moshës 40 vjeçare. Por, si çdo gjë tjetër fytyra duhet t'i nënshtrohet proceseve natyrale të plakejes.

Get Price
10 maska fytyre që mund t’i bëni në kushte shtëpie | CNA.AL

10 maska fytyre që mund t’i bëni në kushte shtëpie | CNA.AL

28/1/2018, · Ju mund të kujdeseni shumë thjeshtë për lëkurën tuaj, mjafton të gjeni pak minuta. Maskat për kujdesin dhe rigjenerimin e lëkurës mund të realizohen shumë mirë me produkte natyrale në shtëpinë tuaj. Ne ju porpozojmë disa nga maskat e fytyrës që mund t’i realizoni në kushte shtëpia, me një apo dy pordukte. Këto ,maska, nuk […]

Get Price
It's Not Great Dan + 2020 Face Masks 2 Pack – Crooked Store

It's Not Great Dan + 2020 Face Masks 2 Pack – Crooked Store

2 ,masks, include: - It's Not Great, Dan.- 2020: Quite A Year Product Details ,Mask, measures 11" wide and 7" tall. Each strap is 11" long. ,Mask, Materials: 4 layers of 100% Organic cotton. Straps Material: 60% cotton / 40% polyester jersey. Care / Best Practices. These ,masks, are not medical, and recommend washing before wearing and after each use.

Get Price