logo
chat

Chat
Online

chat

Inquiry

chat

Email

chat
Home > What are the national standards for acid and alkali resistant protective clothing

What are the national standards for acid and alkali resistant protective clothing

Shanghai Sunland Industrial Co., Ltd is the top manufacturer of Personal Protect Equipment in China, with 20 years’experience. We are the Chinese government appointed manufacturer for government power,personal protection equipment , medical instruments,construction industry, etc. All the products get the CE, ANSI and related Industry Certificates. All our safety helmets use the top-quality raw material without any recycling material.

Why choose us

Solutions to meet different needs

Solutions to meet different needs

We provide exclusive customization of the products logo, using advanced printing technology and technology, not suitable for fading, solid and firm, scratch-proof and anti-smashing, and suitable for various scenes such as construction, mining, warehouse, inspection, etc. Our goal is to satisfy your needs. Demand, do your best.

Highly specialized team and products

Highly specialized team and products

Professional team work and production line which can make nice quality in short time.

We trade with an open mind

We trade with an open mind

We abide by the privacy policy and human rights, follow the business order, do our utmost to provide you with a fair and secure trading environment, and look forward to your customers coming to cooperate with us, openly mind and trade with customers, promote common development, and work together for a win-win situation.

24 / 7 guaranteed service

24 / 7 guaranteed service

The professional team provides 24 * 7 after-sales service for you, which can help you solve any problems

Certificate of honor


CONTACT USCustomer satisfaction is our first goal!

Consultation hotline:0086-15900663312

Address:No. 3888, Hutai Road, Baoshan District, Shanghai, China

What are the national standards for acid and alkali resistant protective clothing

Maska me kafe për të gjitha llojet e lëkurës ...

Maska me kafe për të gjitha llojet e lëkurës ...

Maska, e dytë me kafe dhe vaj ulliri për lëkurë të thatë Vaji i ullirit është i njohur për të hidratuar lëkurën. Është i pasur me vitaminat A, D, K dhe E. Vitamina A forcon kolagjenin dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, vitamina D ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës, vitamina K lufton shenjat ose venat në lëkurë dhe vitamina E e ushqen lëkurën.

Get Price
Përdorimi i maskave për fytyrën - FHI

Përdorimi i maskave për fytyrën - FHI

kuqe", ,maska, për fytyrën nga koha e fluturimit duhet të mbahet derisa të arrijnë në vendin ku do të kryhet karantina. • Kur miqtë ose të afërmit nuk mund të mbajnë një distancë prej së të paktën një metër nga një person i dyshuar ose i diagnostikuar me Covid-19 që ka nevojë për kujdes ose vëmendje.

Get Price
Maska per fytyre & floke . - Pradžia | Facebook

Maska per fytyre & floke . - Pradžia | Facebook

Maska per fytyre, & floke ., London, United Kingdom. Tai patinka 155 tūkst. žmonių. ,Maska per fytyre, dhe floke,receta te ndryshme,makeUP artist,keshilla bukurie,dieta,modele flokesh,gjithcka qe i...

Get Price
Kjo maskë për fytyrën me dy përbërës është perfekte për të ...

Kjo maskë për fytyrën me dy përbërës është perfekte për të ...

E ndjeni lëkurën e fytyrës të dehidratuar dhe të pajetë? Mund ta nisni javën me një maskë duke përdorur përbërës që mund t’i gjeni në kuzhinë!

Get Price
GJITHCKA MBI FLOKET ERI: Skrab per fytyre

GJITHCKA MBI FLOKET ERI: Skrab per fytyre

Aplikimi :aplikojeni ne ,fytyre, dhe ferkojeni ate ne menyre rrethore njehere ne jave,skrabi nxit qarkullimin e gjakut ne ,fytyre, dhe pastron lekuren e vdekur,pas ketij skrabi ,fytyren, do e keni te paster dhe gati ,per, te aplikuar masken tuaj te preferuar .skrabet pergatisin lekuren ,per, nje trajtim me te mire kur ju te aplikoni ,maska, ,kremera .. p.s kete skrab mund ta beni dhurat tek miqt ...

Get Price
Maska për fytyrën klasa më të vogla dhe tavolina të ...

Maska për fytyrën klasa më të vogla dhe tavolina të ...

Stafi do të duhet të veshë ,maska,, dhe qeveria do të vendosë në javën e fundit të gushtit nëse fëmijët më të vjetër se gjashtë do të duhet ta bëjnë këtë. Klasat do të jenë më të vogla për të lejuar distancimin shoqëror midis 8 milion nxënësve të vendit – që do të thotë se nevojitet hapësirë për klasa të reja.

Get Price
Maska per fytyren kunder rrudhave | 10 maska te ndryshme ...

Maska per fytyren kunder rrudhave | 10 maska te ndryshme ...

Maska per fytyren, kunder rrudhave. Rutina e rregullt e kujdesit ndaj fytyrës është thelbësore për të pasur një pamje të freskët dhe rinore gjithmonë. Përveç larjes dhe pastrimit të thellë të fytyrës, duhet të merrni në konsideratë edhe aplikimin e maskave të cilat …

Get Price
Maska per fytyre dhe floke on Instagram: “Motivohuni tani

Maska per fytyre dhe floke on Instagram: “Motivohuni tani

5,343 Likes, 131 Comments - ,Maska per fytyre, dhe floke (@keshillabukurie) on Instagram: “Motivohuni tani 💪🏻”

Get Price
Amazon.in: 3M - Masks & Respirators / Work Safety ...

Amazon.in: 3M - Masks & Respirators / Work Safety ...

3M, N95 8210 Health Care Particulate Protection ,Respirator, and Surgical ,Mask, (White), Pack of 20 4.4 out of 5 stars 1,252 ₹1,920 ₹ 1,920 ₹3,499 ₹3,499 Save ₹1,579 (45%)

Get Price
Maska ideale në kushtet e shtëpisë për njollat në fytyrë ...

Maska ideale në kushtet e shtëpisë për njollat në fytyrë ...

Maska, ideale në kushtet e shtëpisë për njollat në fytyrë . 10/05/2014 18:55. Edhe në fazën e shtatzënisë ndodh që të shfaqen shpesh njolla të tilla, kryesisht në pjesën poshtë hundës dhe …

Get Price
Kjo maskë për fytyrën me dy përbërës është perfekte për të ...

Kjo maskë për fytyrën me dy përbërës është perfekte për të ...

E ndjeni lëkurën e fytyrës të dehidratuar dhe të pajetë? Mund ta nisni javën me një maskë duke përdorur përbërës që mund t’i gjeni në kuzhinë!

Get Price
3M™ Particulate Respirator 9004V (FFP1 BIS ... - 3M India

3M™ Particulate Respirator 9004V (FFP1 BIS ... - 3M India

3M,™ Particulate ,Respirator, 9004 V provides secure and comfortable FFP1 protection against dusts and mists. The ,respirator, is white with the Cool Flow Valve. The 9004V ,respirator, is designed to help provide quality, reliable protection against certain non-oil based particles.

Get Price
Maska për fytyrën klasa më të vogla dhe tavolina të ...

Maska për fytyrën klasa më të vogla dhe tavolina të ...

Stafi do të duhet të veshë ,maska,, dhe qeveria do të vendosë në javën e fundit të gushtit nëse fëmijët më të vjetër se gjashtë do të duhet ta bëjnë këtë. Klasat do të jenë më të vogla për të lejuar distancimin shoqëror midis 8 milion nxënësve të vendit – që do të thotë se nevojitet hapësirë për klasa të reja.

Get Price
3M Safety Mask - 3M N95 Mask Latest Price Dealers ...

3M Safety Mask - 3M N95 Mask Latest Price Dealers ...

3M, Safety 8210 N95 Disposable ,Respirator Mask, HK Enterprises Gurgaon Opposite ESIC Hospital, House No. 357, Firoz Gandhi Colony, Gurgaon - 122001, Dist. Gurgaon, Haryana

Get Price
GJITHCKA MBI FLOKET ERI: Skrab per fytyre

GJITHCKA MBI FLOKET ERI: Skrab per fytyre

Aplikimi :aplikojeni ne ,fytyre, dhe ferkojeni ate ne menyre rrethore njehere ne jave,skrabi nxit qarkullimin e gjakut ne ,fytyre, dhe pastron lekuren e vdekur,pas ketij skrabi ,fytyren, do e keni te paster dhe gati ,per, te aplikuar masken tuaj te preferuar .skrabet pergatisin lekuren ,per, nje trajtim me te mire kur ju te aplikoni ,maska, ,kremera .. p.s kete skrab mund ta beni dhurat tek miqt ...

Get Price
Maske fytyre plastike 1 pc - Aladini

Maske fytyre plastike 1 pc - Aladini

Maske fytyre, plastike. Shume praktike ne perdorim, e lehte dhe me e rehatshme ,per, tu mbajtur sesa maskat tradicionale te mbrojtjes se fytyres. Dizajni mbeshtjelle rreth gojes se fytyres ju lejon te merrni fryme lirisht. Kjo ,maske fytyre, mund te perdoret ,per, nje kohe te gjate

Get Price